LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards
Ludza
Cloudy
14°C
 
A A A

„Ķekatā, ļekatā…” Blontu Tautas namā

vides_fondsProjekta „Gaismas dārzs Ludzai” ietvaros 26.decembrī Blontu TN notika Ziemassvētku pasākums „Kekatā, ļekatā…”, kurā visi kopā atzīmējām Ziemassvētkus ar paaudžu paaudzēs krātām tradīcijām.

Ķekatās gāja, zīlēja, dziedāja, spēlēja, dejoja un nākamajam gadam labu vēlēja Ciblas, Ludzas un Kārsavas novadu amatiermākslas kolektīvi.  No Ciblas novada – Blontu folkloras kopa „Madara” (vad.I.Sprudzāne), Blontu deju kopa „Kaprīzes” (vad.D.Jezupovs), Ciblas folkloras kopa „Ilža” (vad.D.Tihovska), Pušmucovas etnogrāfiskais ansamblis „Olūti” (vad.I.Dovgiallo), Zvirgzdenes folkloras kopa „Saime” (vad.V.Ruciņa). Ludzas novadu pārstāvēja Ludzas TN folkloras kopa „Dzeipari” (vad.K.Demko-Senkāne) un no Kārsavas novada piedalījās Salnavas kapela „Sābreiši” (vad.E.Bleive).

blonti_1Pasākums noslēdzās ar kopīgu „Ziemassvētku ēdiena Blontu gaumē” baudīšanu.

Informāciju sagatavoja Ciblas TN direktore S.Beļavska

 

coloring.cool