LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Sunny
16°C
 
A A A

Jauni semināri būvniecības nozares profesionāļiem

Ikvienu profesionāli par uzticamu ekspertu padara zināšanas un pieredze. Taču zināšanas top vērtīgas, ja tās tiek regulāri papildinātas un atjaunotas. Arhitekti, ugunsdrošības projektētāji, būvnieki, būvuzraugi, būvvalžu un VUGD inspektori, kā arī citi ar nozari saistītos profesionāļi tiek aicināti uz semināriem, lai iegūtu vērtīgas un praktiski pielietojamas zināšanas jūsu ikdienas darbam. Seminārus vadīs Vigo Leitholds – Latvijas Ugunsdzēsības asociācijas eksperts būvtehniskās ugunsdrošības jomā.

Seminārs “Trūkumu novēršana ekspluatējamo ēku ugunsdrošībā”

Tēmas aktualitāte: 
Ļoti bieži, veicot ekspluatējamo ēku apsekošanu, tiek fiksētas neatbilstības saistībā ar ugunsdrošajām konstrukcijām, kuras saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi”, ir jānovērš ēku īpašniekiem, pārvaldniekiem vai apsaimniekotājiem. Šādu prasību ievērošanu bieži vien pārbauda gan ēku apdrošinātāji, gan novērtētāji, ja ēkas tiek sagatavotas pārdošanai vai iznomāšanai. Līdz ar to ir svarīgi izprast ugunsdrošo konstrukciju būtību un prasības. Plašāka informācija par semināru pieejama šeit!


Seminārs “Ugundrošās durvis un aiļu aizdares ugundrošās konstrukcijas”

Tēmas aktualitāte:
Jaunās tehnoloģijas ir sasniegušas tādu līmeni, kad ugunsdrošās durvis ir kļuvis grūti atšķirt no parastajām durvīm, un vienīgā iespēja uzzināt par šo durvju atšķirībām ir ražotāju izsniegtie dokumenti, kuri ne vienmēr atbilst patiesībai. Ugunsdrošās durvis, kā arī vārti, lūkas un citi aiļu aizpildījumi tiek ražoti no dažādiem materiāliem un pēc dažādām būvnormatīvu aktu prasībām, kurās ir noteikta ne tikai attiecīgo durvju ugunsizturīgas klase, bet arī uguns reakcija. Plašāka informācija par semināru pieejama šeit!


Seminārs “Ugundrošības prasības būvobjektā”

Tēmas aktualitāte:
Arvien biežāk aktuāli kļūst ugunsdrošības prasību nodrošināšana būvobjektos. Kas ir obligātais ugunsdrošības minimums būvlaukumā brīdī, kad uzsākas būvniecības process līdz ēka tiek nodota ekspluatācijā? Šī semināra laikā tiks apskatītas visas likumdošanas prasības par ugunsdrošību, kas šo sfēru reglamentē, kā arī lektors dalīsies labas prakses piemēros par to, kā nodrošināt likumā noteiktās prasības ugunsdrošības jomā. Plašāka informācija par semināru pieejama šeit!


Seminārs “Ventilāciju atbilstība ugunsdrošībai”

Tēmas aktualitāte:
Ikdienā sniedzot pakalpojumus un konsultācijas klientiem, esam novērojuši, ka  būvniecības nozares speciālistiem trūkst zināšanu un izpratnes par to, kādas Eiropas un Latvijas normatīvo aktu prasības ir noteiktas attiecībā uz ventilāciju izbūvi un
atbilstību.
No tiesību aktiem līdz praktiskiem risinājumiem ventilāciju projektēšanas un izbūves procesā. Biežāk konstatētās problēmas, neatbilstības ventilāciju izbūves jomā, kā arī daudz vērtīgu padomu profesionāļiem, kā projektēt un izbūvēt normatīvo aktu prasībām atbilstošas un ugunsdrošas ventilācijas sistēma. Plašāka informācija par semināru pieejama šeit!

coloring.cool