Projektu aktualitātes Pašvaldība Tūrisms
pontonu tilts
Logo

Visi ludzānieši ar nepacietību vēroja, kad būs pabeigti pontona tilta izbūves darbi, daži gan iemēģināja jauno pastaigu taku jau pirms objekta nodošanas ekspluatācijā.

Šodien, 2021. gada 07. jūlijā ekspluatācijā tika nodots pontonu tilts, kas savieno promenādi – Mazā Ezerkrasta ielu ar Ludzas pludmali “Radziņš, tagad to droši var izmantot, lai pastaigātos un baudītu ūdens tuvumu un dabas skatus. Ļoti ceram, ka šī būs ģimenēm ļoti iecienīta pastaigu vieta.

Gribas atgādināt, ka 2020. gada nogalē Ludzas novada pašvaldība ieguva ģimenei draudzīgākās pašvaldības titulu konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” un naudas balvu 25 000,00EUR apmērā, pašvaldība līdzfinansēja projekta “Pontonu tilta ierīkošana no Mazā Ezerkrasta ielas līdz Ludzas pludmalei “Radziņš” A. Upīša ielā 16, Ludzā pāri Mazajam Ludzas ezeram”  īstenošanu un nu, dāvana ir pasniegta visiem ludzāniešiem un viesiem.

Pontonu tilta ierīkošana ir sens sapnis, kurš ilgu laiku, dažādu iemeslu dēļ, netika realizēts. Pontonu tilts/laipa ir 289m gara un droši var apgalvot, ka tā ir garākā Latvijā pastaigu taka virs ūdens, kas savieno kluso vecpilsētas daļu ar aktīvās atpūtas zonu, tas ir gan jauns tūrisma objekts, gan arī interesants objekts dabas vērotājiem un baudītājiem, jo šeit var sastapt un redzēt vairākas putnu sugas, ar kurām diemžēl mums būs jāsadzīvo, būsim dabai draudzīgi!

Darbus objektā konkursa kārtībā veica uzņēmums SIA “Pontoni.lv”, projekta autors –SIA “KEM”, būvuzraudzību veica I.K. “ARTAVI”.

zīmes

Projektu vadītāja