LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny with showers
22°C
 
A A A

Konkurss “Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2014” turpinās

Uznjemeju_balvaŠā gada augustā Ludzas novada pašvaldība izsludināja pieteikšanos konkursam “Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2014”.

Konkursa gaitā uzņēmēji var tikt izvirzīti apbalvošanai nominācijās: LIELĀKAIS NODOKĻU MAKSĀTĀJS, LIELĀKAIS DARBA DĒVĒJS; GADA BIOLOĢISKAIS RAŽOTĀJS; GADA MĀJRAŽOTĀJS; GADA SOCIĀLAIS PARTNERIS; GADA SPORTA UN ATPŪTAS VIETA; GADA LAUKSAIMNIEKS; GADA JAUNAIS KOMERSANTS; GADA PROGRESĪVAIS UZŅĒMUMS. Konkursa žūrijai būs tiesības piešķirt arī speciālās balvas.

Pretendentus dalībai konkursā var izvirzīt no to uzņēmumu un individuālā darba veicēju vidus, kuri savu saimniecisko darbību organizējuši Ludzas novada teritorijā. Pretendenti izvirzāmi līdz 31.oktobrim.

Konkurss izsludināts ar mērķi apzināt un godināt Ludzas novada uzņēmējus, kas aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, popularizēt labās prakses piemērus, veicināt novada uzņēmēju atpazīstamību un sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā.

Uzvarētāju godināšana un “Ludzas novada uzņēmēju gada balvas 2014″ pasniegšanas ceremonija paredzēta šā gada nogalē.

Konkursa “Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2014” nolikums un aptaujas anketa

coloring.cool