LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Mostly cloudy
24°C
 
A A A

Izsludināts konkurss “Esi uzņēmējs Ludzas novadā!”

Ideja_biznessNo šā gada 3. marta Ludzas novada pašvaldība izsludina biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Ludzas novadā”, kurā tika aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem, kuri vēlas izveidot savu uzņēmumu un/vai ir ieinteresēti iegūt attiecīgās uzņēmējdarbības prasmes, zināšanas un pieredzi.

Konkursa mērķis ir sniegt biznesa ideju autoriem nepieciešamās zināšanas, attīstīt prasmes un motivēt tos pilnveidot biznesa idejas līdz pilnvērtīgiem biznesa plāniem, kuri tiktu īstenoti dzīvotspējīgos uzņēmumos.

Trim konkursa uzvarētājiem tiek piešķirtas naudas balvas:

1. vieta – 800 EUR;
2. vieta – 650 EUR;
3. vieta – 550 EUR.

Balvu naudu drīkst izmantot uzņēmuma reģistrācijas un dibināšanas izdevumu segšanai.

Plašākā informācija par biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Ludzas novadā” ir pieejama KONKURSA NOLIKUMĀ.

coloring.cool