LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-7°C
 
A A A

Izsludināta projektu iesniegšanas 2023. gada pirmā kārta Zivju fonda pasākumiem

Informējam, ka 18.01.2023. oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” tika izsludināta projektu iesniegumu iesniegšanas 2023. gada pirmā kārta šādiem Zivju fonda pasākumiem (pasākumu nosaukumi saīsināti):

Sīkāku informāciju par pieteikšanās nosacījumiem lūdzam skatīt sludinājumā “Latvijas Vēstnesī”: https://www.vestnesis.lv/op/2023/13.PD2

Projekta iesniegumu un pārējos dokumentus jāiesniedz Lauku atbalsta dienesta  elektroniskās pieteikšanās sistēmā (EPS). Saite uz informāciju par projektu iesniegšanu Lauku atbalsta dienesta mājas tīmekļvietnē: https://www.lad.gov.lv/lv/katalogs/valsts-zivju-fonds

Nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties ar Lauku atbalsta dienesta Zivsaimniecības un valsts atbalsta departamentu (tālr. 25409034).

Informāciju sagatavoja:
Jānis Ābele
Zivsaimniecības departamenta
Zvejas pārvaldības un zivju resursu nodaļas
vecākais eksperts