LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita
Ludza
Mostly sunny
14°C
 
A A A

Izmantosim pieaugušo izglītības projekta iespējas!

Šī gada  27.maijā sākusies ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kurā ikviens strādājošais , vecāks par 25 gadiem , var mācīties, apgūt jaunu specialitāti, papildināt zināšanas savā profesijā vai apgūt kādu mūžizglītības kompetenci.

Jaunumi šajā kārtā :

  • Pieteikšanās mācībām tiešsaistē macibaspieaugusajiem.lv . Tas nozīmē, ka jums nav jādodas uz izvēlēto izglītības iestādi rakstīt iesniegumu, bet to visu jūs varat izdarīt e-vidē. Ja jums nav šādu iespēju, tad pieteikties mācībām jums palīdzēs  pieaugušo izglītības koordinators,   pie kura jāierodas klātienē , uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Ludzas novadā to varat izdarīt Ludzas novada pašvaldības ēkā Raiņa ielā – 16 , 214.kabinetā pie pieaugušo izglītības koordinatores I.Romanovas , pirms tam sazinoties pa tālruni 65707141 vai 29429537.  Aicinu arī Ciblas , Kārsavas un Zilupes novadu iedzīvotājus izmantot šo iespēju!
  • Pirmoreiz mācību klāstā ir arī 29 dažādu profesionālās izglītības moduļu apguve, kas nepieciešami profesionālajai darbībai izvēlētajā nozarē. Tas nozīmē, ka jūs varat apgūt kādu daļu no jūs interesējošās profesijas zināšanām. Piemēram, nozarē Metālapstrāde, mašīnbūve un mašīnzinības  jūs varat apgūt moduli – metināšanas pamati un saņemt apliecību par šī moduļa apguvi.
  • Šīs kārtas piedāvājumā ir arī sadarbībā ar profesionālās izglītības iestādēm un uzņēmējiem izstrādātas mācības 8 mūžizglītības kompetencēs – valodu , digitālajā, uzņēmējdarbības, ilgtspējas u.c.

Ludzā un Ludzas novadā profesionālās tālākizglītības, pilnveides un neformālās izglītības programmas piedāvā 3 mācību iestādes  – mācību centrs Fibra,  profesionālās un tālākizglītības iestāde Mācību centrs plus  un mācību centrs AD Streem.   Jūs varat papildināt savas zināšanas būvniecības, ēdināšanas pakalpojumu un tūrisma, tekstilizstrādājumu ražošanas, metālapstrādes, enerģētikas , ķīmiskās rūpniecības, kokrūpniecības elektronisko un optisko iekārtu ražošanas , informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, transporta un loģistikas nozarēs.

Plašāka informācija par uzņemšanas nosacījumiem, mācību un atbalsta iespējām, kā arī visu mācību piedāvājumu saraksts ir publicēts projekta tīmekļa vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv.

Pieteikšanās mācībām ilgs līdz 28. jūnijam!

 

 

Informāciju sagatavoja Pieaugušo izglītības koordinatore I.Romanova

coloring.cool