LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Mostly cloudy
16°C
 
A A A

Internāta pārbūve noslēgusies

Jau informējām, ka projekta “Ludzas vispārējās izglītības iestāžu mācību vides modernizāciju” (Proj. Nr. 8.1.2.0/17/I/003) ietvaros Ludzas 2. vidusskolas internāts tiek pārbūvēts par dienesta viesnīcu.

Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs informē, ka ir noslēgušies visi pārbūves darbi. Objekts sagatavots nodošanai ekspluatācijā. Pašreiz tiek gatavota dokumentācija. Būs jāsaņem atzinumi no atbildīgajiem dienestiem par ugunsdrošības u.c. prasību izpildi. Pārbūvētā dienesta viesnīca ir III grupas būve, kam izvirzītas augstas prasības. Ekspluatācijā to pieņems Būvniecības valsts kontroles birojs.

Diemžēl nevar telpās ļaut ienākt skolēniem, kamēr ēka nav nodota ekspluatācijā. Cerams, februārī tas jau būs iespējams. Apmēram 15 Ludzas skolu audzēkņi ļoti gaida brīdi, kad varēs apmesties viesnīcā, jo viņiem ir grūti katru dienu izbraukāt no attālākiem Ludzas novada pagastiem un ciemiem, piemēram, no Vecslabadas.

Ir noslēgts līgums par mēbeļu iegādi Ludzas pilsētas ģimnāzijai un dienesta viesnīcai. Daļu mēbeļu izglītības iestādes saņems drīz, daļa tiks speciāli ražota. Martā visas mēbeles jau būs. Neraugoties uz to, kā rit mēbeļu iepirkums, dienesta viesnīca sāks darbu tiklīdz ēka būs nodotas ekspluatācijā.

Ērika Bondarenko,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool