LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Sunny
24°C
 
A A A

Informatīvo pasākumu organizēšana par vakcināciju pret COVID-19 un iedzīvotāju vakcinācijas sekmēšanu Ludzas novadā

Pandēmijas laiks tik ātri nepāries, situācija ir ļoti nopietna, mums katram jādomā, kā dzīvot tālāk. Nekad nevaram zināt, kad, kur un no kā varam inficēties ar Covid 19, cik dziļi bīstamais vīruss var skart organismu.

Tieši pašreiz biedrība ,,MULTA VETO,, piedalās Sabiedrības integrācijas fonda administrētajā programmā Atbalsts NVO sabiedrības informēšanai par vakcināciju pret Covid-19 ar projektu “Informatīvo pasākumu organizēšana par vakcināciju pret COVID-19 un iedzīvotāju vakcinācijas sekmēšanu Ludzas novadā”.

Ir dažādas situācijas. Daudzi nezina, kur un kā jāpierakstās uz vakcināciju, kur atrodas dzīvesvietai tuvākais vakcinācijas punkts, nemaz nerunājot par pašām vakcīnām. Daži gados vecāki cilvēki dzīvo vieni, nomaļās vietās, bez sava personiskā transporta līdzekļa. Par to ir padomāts šajā projektā – tiks veiktas individuālas konsultācijas iedzīvotājiem, nodrošināti bezmaksas transporta pakalpojumi uz vakcinācijas punktu, turp un atpakaļ. Atliek tikai piezvanīt pa telefonu 27824528!

Tāpat projekta ietvaros tiks rīkoti tiešsaistes informatīvie semināri, pieaicinot attiecīgās nozares speciālistus.  Interneta vietnē www.ludzasforums.lv izveidota jauna sadaļa par COVID-19, kurā regulāri tiks publicēta jauna aktuālākā informācija par vakcināciju un tās norisi Ludzas novadā.

Šis laiks ir kā pārbaudījums mums visiem. Jāizvērtē situācija, jārīkojas gudri! Ir jāvakcinējas, lai pasargātu sevi un citus!

Informatīvais materiāls sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informatīvā materiāla saturu atbild biedrība ,,MULTA VETO,, reģ.nr.4008222205, Dārzu iela 2, Cibla, Ciblas pagasts, Ludzas novads.

coloring.cool