LV EN

Sestdiena, 2022. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Iegūta pieredze un sasniegti panākumi sportā

9.jūlijā Jūrmalā notika pludmales handbols, kurā piedalījās arī mūsu meiteņu komanda un guva izcilus panākumus. Spēlējot pret puišiem, meitenes nodemonstrēja veiksmīgu spēli. Komandā spēlēja: S.Gailiša, D.Mickāne, A.Bondare, A.Piterāne, S.Kalvāne, M.Vaškeviča un A.Andžāne. Trenere – Ruta Muiženika.

Stafetēs, vecuma grupā 2010.gada dzimušie, mūsu meitenes labākās – 1.vietā Marianna Vaškeviča, 2.vietā Alīna Bondare un 3.vieta Daniela Mickāne. Malači!


No 9. līdz 10.jūlijā Jelgavā norisinājās Latvijas U-18 un U-20 grupu čempionāts, kurā startēja arī mūsu Ludzas NSS audzēkņi un guva teicamus rezultātus.

U-20, soļošana (sievietes):

Viktorija Krišāne (5 km), rezultāts – 26:09.92, iegūta 1.vieta

U-20 , soļošana (vīrieši):

Kristaps Račiks (10 km), rezultāts – 56:57.26, iegūta 3.vieta

U-20, trīssoļlēkšana (vīrieši):

Ņikita Kaseckis – rezultāts – 13.66m, iegūta 3.vieta

U-18, trīssoļlēkšana (vīrieši):

Intars Brencis – rezultāts – 12.41m, iegūta 7.vieta

Paldies audzēkņiem par uzrādītiem augstvērtīgiem rezultātiem un treneriem Armandam Volajam un Sergejam Fenčenko par ieguldīto darbu!


Aizvadītajā nedēļā Gēteborgā, Zviedrijā, norisinājās EHF “European open ” U-16 grupā jauniešu komandām, kurā mūsu Latvijas izlases dalībnieces guva pieredzi, spēlējot ar augsta līmeņa komandām. Šīs Latvijas izlases sastāvā tika iekļautas arī mūsu Ludzas sporta skolas audzēknes Kristiāna Ziediņa un Evelīna Apeļa.

Lepojamies ar meiteņu sasniegumiem un visas uzvaras vēl priekšā!


Tāpat arī aizvadītajā nedēļā, Bulgārijā, notika Eiropas čempionāts jauniešiem U-20 grupā, kurā jaunieši demonstrēja skatāmu spēli, cīņassparu un konkurētspējīgu handbolu. Latvijas izlase izcīnīja augsto 5.vietu, cīnoties ar Eiropas spēcīgajām komandām. Latvijas izlases sastāvā spēlēja arī mūsu sporta skolas audzēkņi: Renārs Grebeņņikos, Eduards Malahovs, Linards Usāns un Leno Daniels Kazlovskis. Malači puiši, lepojamies!

Informācija sagatavoja Ludzas NSS izglītības metodiķe Anita Puncule