LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Partly sunny
14°C
 
A A A

Handbolistu panākumi aizvadītajā nedēļas nogalē

Attēlā: 1. rinda no kreisās – J. Kovšele, E. Lubāne, M. Vaškeviča, E. Savicka, L. Dergača. 2. rinda no kreisās – K. Ruško, A. Jankovska, V.Razumejeva, E. Harlovska, A. Bondare, D. Mickāne, A. Žukovska, S. Strazda.

25. martā Salaspilī notika 1. handbola sabraukums 2010.g.dz. meitenēm. Pirmās sacensības, pirmais “lielais handbols”, pirmie satraukumi un pārdzīvojumi. Tika piedzīvots arī pirmais zaudējums, taču tas tikai motivē panākumiem, bez zaudējumiem, nav uzvaru. Ludzas novada Sporta skolas meitenes (trenere R. Muiženika) sīvi turējās pretī savām Salaspils pretiniecēm. 

Spēļu rezultāti:

Ludzas NSS : Salaspils, spēles rezultāts 14 : 17 (D. Mickāne 9, A. Bondare 4,E. Harlovska 1)
Ludzas NSS : Salaspils SS, spēles rezultāts 10 : 12 (A. Bondare 6, D. Mickāne 2, E. Harlovska 1)

Malači meitenes!


Attēlā: 1. rindā no kreisās – A. Aleksāns, D. Iļjins, I. Nazarovs. 2. rindā no kreisās – M. Kotovs, K. Ritiņš, A. Volkovs, M. Krasutins, I. Ignatjevs, D. Dubrovskis, R. Barkāns, treneris A. Borisovs.

26. martā, Ludzā, 2. vidusskolas zālē notika 1. handbola sabraukums 2008. g. dz. zēniem (treneris A. Borisovs). Tā kā viena komanda neieradās, spēles notika vienā dienā. Šajā U-14 zēnu grupā ir pieteikušās 4 komandas no Salaspils, Ogres, Dobeles un Ludzas.

Spēles rezultāti:

Ludzas NSS : Ogres NSC, spēles rezultāts, 33 : 13, (D. Dubrovskis 10, D. Iļjins 9, R. Barkāns 5, M. Kotovs 4, I. Ignatjevs 2, I. Nazarovs, K. Ritiņš, A. Aleksāns pa 1)
Ludzas NSS : Salaspils SS, spēles rezultāts, 13 : 38 (D. Dubrovskis 6, D. Iļjins 4, I. Nazarovs, I. Ignatjevs , R. Barkāns pa 1)

Malači puiši un veiksmi nākošajos sabraukumos!


Attēlā: 1. Rindā no kreisās – D. Kušners, D. Mikijanskis, E. Borisovs , E. Kušners .2. Rindā no kreisās – S. Pudāns, I. Ivulāns , A.D. Adamàns, N. Vaškevičs , G. Ūzulnieks , G. Lotko , L. Ivulāns.

27. martā Murjāņos notika 1. handbola sabraukums 2005. g. dz. zēniem U-17 grupā (treneris A. Gendelis). Šajā grupā startē 7 komandas no Rīgas, Dobeles, Salaspils, Ulbrokas, Ogres, Aizkraukles un Ludzas. Mūsu puiši sacentās ar Ogres NSC un Aizkraukles SS/Skrīveri komandām savā apakšgrupā. Tika izcīnītas uzvaras abās spēlēs, taču tas prasīja lielu spēka ieguldījumu, tā kā abas spēles notika pēc kārtas, un jau pieaugušo formātā – 2x30min. Tas ir fizisks pārbaudījums un puiši to izturēja, lieli malači!

Spēles rezultāti:

Ludzas NSS : Ogres NSC, spēles rezultāts 46 : 32 (D. Kušners 10, D. Mikijanskis, G. Ūzulnieks pa 7, N. Vaškevičš, E. Borisovs pa 6, L. Igovens 4, E. Kušners 3, I. Ivulāns 2, A. D. Adamāns 1)
Ludzas NSS : Aizkraukles SS/ Skrīveri, spēles rezultāts 36 : 33, ( E. Kušners 11, E. Borisovs, D. Mikijanskis pa 7, D. Kušners 5, L. Igovens, A. D. Adamāns pa 2, I. Ivulāns , G. Ūzulnieks 1)


Attēlā: Treneres A. Sidorovas komanda.

 
26. martā Ogrē, pēc lielākas pauzes beidzot notika handbols pašiem mazākajiem, sākot ar 2013. g.dz. un 2010. g. dz. meitenēm. Šie festivāli ir ļoti labi noorganizēti, mazie handbolisti gūst pirmo pieredzi sacensībās, kur netiek izceltas vietas. Šoreiz Ogrē sabrauca 286 nākamie handbolisti.
 
Ludzas NSS startēja ar 4 komandām:
  • 2011. g. dz. zēni (treneris A. Borisovs)
  • 2012. g. dz. zēni – 2 komandas (trenere A. Sidorova)
  • 2011. g. dz. meitenes (K. Klementjeva)
Paldies Latvijas Handbola federācijai par sagādātajām balvām, katram tika sarūpētas medaļas un saldās balvas no “Fazer” un “Cido “, tāpat arī labākajam spēlētājam no katras komandas tika pasniegta balva no “Pophouse “. Ar turnīra rezultātiem var iepazīties šeit 
 

Attēlā: Treneres K. Klementjevas komanda.

coloring.cool