LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Ludza
Mostly cloudy
1°C
 
A A A

Godināti konkursa “Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2017” uzvarētāji (papildināts)

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 9. februārī, Ludzas Tautas namā notika novada uzņēmējiem, zemniekiem un pašnodarbinātām personām veltīts pasākums.

Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs savā uzrunā uzņēmējiem teica, ka jebkura novada pamats ir uzņēmējdarbība un uzņēmēji, kuru iemaksātie nodokļi ir ieguldījums novada attīstībā, iedzīvotāju labā un dzīves kvalitātes uzlabošanā. “Jūs strādājat paši un radāt darbavietas citiem. <…>tieši jūsu ieguldītā darba dēļ Ludzas novads spēj augt un attīstīties. Ja vēl daudzos pagastos spēj pastāvēt dzīve, tad nevis pagastmāju dēļ, bet tieši jūsu darbības rezultātā.

Pagājušais gads nebija viegls mūsu zemniekiem un uzņēmējiem, kad savu postošo darbu paveica dabas stihija, bet arī šīs grūtības esat pārvarējuši. Šis gads arī, iespējams, nebūs viegls, jo nezinām, kādus augļus nesīs nodokļu reforma. Būsim stipri! Svarīgs ir katrs uzņēmums, katra darbavieta. <…> Kopā veidosim tādu vidi, kur ikviens cilvēks vēlētos dzīvot un lepoties ar savu novadu”, aicināja E. Mekšs.

“Paldies jums par ieguldīto darbu, paldies par sadarbību! Piekrītu viena zemnieka teiktajam, ka uzņēmējdarbību var salīdzināt ar sēklu, ko savā tīrumā iesēj zemnieks. Nav jābūt agronomam, lai saprastu, ka tikai spēcīga un veselīga sēkla, kas iesēta auglīgā augsnē, var dot labu ražu. Ja uzņēmumu salīdzina ar šo sēklu, tad tieši valsts un pašvaldība ir tā, kam jānodrošina auglīga vide šai sēklai”, rezumēja domes priekšsēdētājs.

Pasākumā tika godināti pašvaldības konkursa “Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2017” uzvarētāji. Konkursa 12 nominācijām tika saņemti 24 pieteikumi. Novada pašvaldības vadība pasniedza speciāli veidotas piemiņas balvas nominācijās:

Lielākais nodokļu maksātājs SIA “Ariols”;

Lielākais darba devējs – SIA “Ludzas maiznīca”;

Gada bioloģiskais ražotājs – Inga Bergholde;

Gada mājražotājs – Olga Strode;

Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs – ZS “EZERZEMES”;

Gada lauksaimnieks graudkopībā – SIA “Vinca Agro”;

Gada lauksaimnieks lopkopībā – IK “Jaunzemļi”;

Gada jaunais komersants – SIA “8R”;

Jauniešiem draudzīgs uzņēmums – SIA “ARCHEO”;

Gada tirgotājs – SIA “Certrārija”;

Gada uzņēmums jaunu darbavietu radīšanā – SIA “Nemo”;

Gada investors lauksaimniecībā – SIA “Nirzas sēta”.

Uzņēmumi “Nemo” un “Astotais rajons” saņēma pateicības rakstus par aktīvu dalību Nodarbinātības valsts aģentūras organizētajos pasākumos. Pateicības pasniedza NVA Ludzas filiāles vadītājs Edgars Tereško.

Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns novēlēja katram uzņēmējam savā biznesā veiksmi, izaugsmi, un sasniegt izvirzītos mērķus.  Domes priekšsēdētāja vietnieks Valdis Maslovskis uzsvēra, ka uzņēmējdarbība ir ekonomikas asinsrite, un pateicās uzņēmējiem par radītajām darbavietām. Pašvaldības Pateicības rakstu par uzņēmējdarbības attīstības veicināšanu Ludzas novadā saņēma Tatjana Meirāne, SIA “Nirzas sēta”, SIA “EZ1”, SIA “Peat Export LLC” un SIA “8R”.

Par patīkamu vakara atmosfēru rūpējās Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra sporta deju kluba “Steps” audzēkņi, Ludzas Tautas nama amatierkolektīvi, Karīna Demko-Senkāne un Valentīna Razumovska.

Vairāk fotogrāfiju no pasākuma: ŠEIT

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool