LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 25. jūnijs
Maiga, Milija
Ludza
Sunny
19°C
 
A A A

Erasmus+ projekts “ Eiropas reģionu daudzveidība” (Nr. 2019-1-DE03-KA229-059783_2)turpinās

Pēc gara pārtraukuma, projekts turpina savu darbību. Aktivitātes tagad notiek virtuāli. Tā šī gada 17. decembrī notika starptautiskā virtuālā tikšanās starp četrām valstīm: Vācija, Spānija, Itālija un Latvia.

Tēma, ko skolēni pētīja līdz tikšanas reizei un prezentēja tiešsaistē ir “Dabas daudzveidības reģions”.

Tā Spāņu komanda, kura šoreiz uzņēmās organizēt tikšanos, stāstīja par “Vietējie un atvestie koki Galīcijā un to ietekme uz apkārtējo vidi”. Itāļu grupa iepazīstināja ar Toskānas dabas daudzveidību, Vācijas skolēni iepazīstināja ar Braunšveigas dabas parku, kur var atrast daudz dažādu dzīvnieku un putnu, Latvijas grupa pastāstīja par Latvijas dabas daudzveidību, tūrisma iespēju un dabas saglabāšanas aktivitātēm, kas notiek Latvijā.

Pēc prezentācijām skolēni sniedza atgriezenisko saiti, atbildot uz jautājumiem par katras valsts dabas daudzveidību un veidojot vārdu mākoni par iespaidiem.

Šī tikšanās bija neparasta, tā nedeva iespēju neformālai skolēnu komunikācijai, bet prieks atkal redzēties ar jau pazīstamiem cilvēkiem bija liels.

Paldies skolēniem Ingai Borodulinai, Laurai Daniļevičai, Agnesei Vorzai, Eināram Gagarinam, Laurai Mortuzānei, Rasmai Vondai, Kailai Makarovai, Elīnai Točelovskai, Maijai Rancānei, Emīlam Locovam, Ņikitam Afanasjevam par čaklu darbu, spēju koncentrēties un veikt uzdevumus īsā laika periodā, ar godu pārstāvēt mūsu skolu un valsti!

Nākamā starptautiskā tikšanās notiks 4.martā. Atbildīgie par organizāciju būs Latvijas grupa. Lai Jums visiem labi veicas!

Prezentācijas materiāli – VARIETY IN EUROPEAN REGIONS E- KA229 project “Regions of Natural Diversity” Virtual LTTA in ALCA school SPAIN

Video no tiešsaistes  “Dabas daudzveidības reģions” 1.daļa

Video no tiešsaistes  “Dabas daudzveidības reģions” 2.daļa

 

Erasmus + projekta vadītāja I. Vorza

coloring.cool