LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-2°C
 
A A A

Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centra Kārsavā radošo darbu izstāde Kārsavas kultūrvēstures centrā “Līču mājas”

2022.gada 28.septembrī Kārsavas kultūrvēstures centrā “Līču mājas” tika atklāta Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centra Kārsavā radošo darbu izstāde. Gan darbiniekiem, gan klientiem šī ir unikāla iespēja savu veikumu parādīt sabiedrībai.

Darbus speciālistu kā ideju paudēju vadībā veidoja un idejas īstenoja dzīvē klienti specializētās darbnīcās personām ar garīga rakstura traucējumiem-rokdarbu un sveču, ziepju liešanas, aušanas un keramikas nodarbībās, apgūstot darba iemaņas, Dienas aprūpes centrā pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem un Dienas aprūpes centrā bērniem ar funkcionāliem traucējumiem radošajās nodarbībās. Šie darbi savā ziņā ir grupu darbs, kura rezultāts, augļi ir radošuma un individualitātes mākslas darbi. Katrs no šiem darbiem ir īpašs, nav vienāds un vispārīgi novērtējams, jo darbi, kur ir ieguldīta dvēsele, enerģija, emocijas nav vērtējami jebkādā veidā. Protams, šeit nav izstādīti visi darbi, kuri tapuši specializētās darbnīcās un radošās nodarbībās, tāpēc centīsimies papildināt darbus izstādes darbības laikā līdz oktobra beigām.

Pateicamies Kārsavas kultūrvēstures centra “Līču mājas’’ vadītājai Intai Jurčai par sirsnīgu uzņemšanu, par iespēju katram no mums piedalīties vēsturiskā ceļojumā pa Kārsavu un Kārsavas teritoriju.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada Sociālā dienesta
Kārsavas teritoriālā nodaļa DSPC Kārsavā vadītāja Inese Kačalova


Ludzas novada Sociālā dienesta Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs Kārsavā izveidots ES struktūrfondu projekta “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā”, Nr.9.2.2.1./15/I/005 ietvaros