LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Showers
14°C
 
A A A

Ceļojošā foto izstāde “Ceļojums gar Latvijas robežu zirga mugurā”

Ludzas novadā mēneša garumā būs iespēja apskatīt bezmaksas ceļojošo fotogrāfiju izstādi “Ceļojums gar Latvijas robežu zirga mugurā”. Izstāde būs apskatāma Kārsavā, Blontos, Ciblā un Zilupē.

Grandiozais ceļojums iesākās 2019.gada vasarā, kur latviete Līga Vilne un vāciete Tīna Runce, popularizējot veselīgo un sportisko nodarbi, kas balstās uz cilvēka un zirga sadarbību, devās apkārt Latvijas robežai zirga mugurā. Šāds projekts Latvijā notika pirmo reizi. Pirmais ceļojuma posms noritēja pa Latvijas jūras krasta robežu 620km garumā. Otrs posms tika paveikts 2020.gadā 1300km pa Latvijas sauszemes robežu. Kopumā ceļā tika pavadītas septiņas nedēļas.

Izstāde savu ceļu pie skatītājiem uzsāka 2021.gada 29. novembrī Limbažos, pēc tam turpinot ceļojumu pa Latviju, vienu nedēļu uzkavējoties katrā apskates vietā, kur noritējis ceļojums. Divdesimt planšetēs apkopots ceļojumā piedzīvotais, kur dienasgrāmatu formātā ar fotogrāfijām, tekstiem un karšu materiāliem izstādes apmeklētājs var izsekot jātnieču ceļojumam.

Ludzas novadā izstādi būs iespējams apskatīt:

  • No 9. līdz 15.maijam Kārsavas kultūras namā*;
  • No 16. līdz 19. maijam Blontu kultūras namā darba laikā;
  • No 20. līdz 27. maijam Ciblas kultūras namā darba laikā;
    • 20.maijā plkst. 17.00 ceļojošās foto izstādes atklāšana kopā ar pašām jātniecēm Tīnu Runci un Līgu Vilni
  • No 30. maijam līdz 5.jūnijam Zilupes pilsētas centrā uz LED ekrāna.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Barkāne


* izstādi var apskatīt darba laikā vai iepriekš sazvanoties pa tālruni 29330637 (Ināra)

coloring.cool