LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Mostly cloudy
23°C
 
A A A

Bijušās internātspamatskolas “Ezersala” telpās robežpārkāpēji netiks izmitināti

Otrdien, 17. augustā, norisinājās otrā Operatīvās vadības centra (OVC) sanāksme attālinātā formātā, kurā tika runāts par aktuālo situācijas Latvijas-Baltkrievijas pierobežā.

Sanāksmē piedalījās pārstāvji no Valsts robežsardzes, Valsts policijas, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts drošības dienesta, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Iekšlietu ministrijas, Aizsardzības ministrijas, Ārlietu ministrijas, Veselības ministrijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, kā arī no pašvaldībām, kurās šobrīd izsludināta ārkārtējā situācija.

Tikšanās laikā turpinājās diskusijas par līdz šim aizturēto robežpārkāpēju izmitināšanu. Gan Valsts robežsardze, gan Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde ir apzinājusi šī brīža iespējamās ēkas.

Pirmdien tika veikta bijušās speciālās internātpamatskolas “Ezersala” telpu apsekošana, tās rezultātā objekts atzīts par neatbilstošu ieguldāmo resursu samērīgumam, līdz ar to aizturēto robežpārkāpēju izmitināšanai atbilstoši objekti tiks meklēti citās pašvaldībās.

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool