LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita
Ludza
Mostly cloudy
16°C
 
A A A

Biedrība “Teātris azotē”: prognoze vasarai – ģimeniski silta un saulaina!

Sveiki visiem! Šovasar Ludzā noteikti būs saulaini, jo esam sagatavojuši interesantas aktivitātes gan bērniem, gan viņu vecākiem un vecvecākiem. Kas tad gaidāms un kur varēs piedalīties?

Jau 28. jūnijā startēs vienas nedēļas “Laimes treniņu klubs”. Tajā 8–12 gadu vecuma bērniem būs iespēja aktīvi un saturīgi pavadīt brīvo laiku: sportot un radoši izpausties.

Jūlijā piecu dienu pasākumā “DARĀM-RADĀM kopā” bērni vecumā no 7 līdz 14 gadiem nodarbībās iepazīs mākslas pasauli un apkārtējo vidi. Būs ekskursijas, plenēri un tikšanās ar īpašo viesi, kurš dalīsies savā pieredzē būt fiziski aktīvam un radošam, dzīvot harmonijā ar sevi un dabu.

Augustā sāksies eksperimenti. “Ballītes laboratorijā” notiks radoši izglītojošo nodarbību cikls bērniem ar iedvesmas nodarbībām vecākiem. Jaunieši savukārt tiks aicināti piedalīties radošajā laboratorijā “DiaLOGS”.

14. augustā sanāksim kopā Ludzas Mazā ezera pludmalē uz “Ģimeņu PIKNIKU”. Kopābūšanas prieku krāsaināku padarīs atrakcijas bērniem, konkursi ģimenēm, darbnīcas un lieliska izrāde ar burvju trikiem visiem pasākuma dalībniekiem.

Tas vēl nav viss! Septembrī, kad bērniem sāksies mācības skolā, arī vecākiem būs iespēja izglītoties: piedalīties atraktīvās psihoterapeites Diānas Zandes lekcijās par ģimenes attiecību un dažāda vecuma bērnu audzināšanas tēmām.

Visas nosauktās aktivitātes ģimenēm tiks organizētas projektā “Pasākumi bērniem un vecākiem ģimenisko vērtību stiprināšanai Ludzas novadā”. Projektu īsteno biedrība “Teātris azotē” sadarbībā ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru un biedrību “Ludzas jauniešu klubs “Lietussargs”. Vairāk informācijas par projektu

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Svetlana Rimša

coloring.cool