LV EN

Piektdiena, 2022. gada 25. novembris
Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Ludza
Partly cloudy
-4°C
 
A A A

Balvas saņems 11 novada uzņēmēji

DSC_0034Noslēdzies Ludzas novada pašvaldības izsludinātais konkurss „Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2013”. Astoņām konkursa nominācijām un 1 specbalvai tika iesniegti 30 pieteikumi. Speciāli izveidotā komisija izvērtēja ikviena pretendenta atbilstību konkursa nosacījumiem un noteica uzvarētājus.

Nominācija Gada tirgotājs Ludzas pilsētā piešķirta SIA „SOLO&Partneri”, bet par Gada tirgotāju Ludzas novada lauku teritorijā kļuva SIA „Gaišezers”. Balvu par Gada pakalpojumu saņems SIA „LEAN”. Gada amatnieka godpilno nosaukumu ieguva Anita Lukača. Nominācija Gada lauksaimnieks trīs dažādās lauksaimniecības nozarēs piešķirta Gaļina Rudovičai, saimnieciskās darbības veicējai Ainai Breidakai un kooperatīvajai sabiedrībai „SŪNUPĻAVA”. Par Gada ražotāju atzīta SIA „LUDZAS MAIZNĪCA”. Nosaukumu Jaunais uzņēmējs Ludzas pilsētā2013 saņems individuālais komersants „ZOVI” un Jaunais uzņēmējs Ludzas novada lauku teritorijāzemnieku saimniecība „LAZDAS” no Pureņu pagasta.
SIA „Peat Export LLC” saņems konkursa komisijas specbalvu Ludzas novada tēla popularizētājs.

Konkursa „Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2013” uzvarētāju godināšana notiks 2013. gada 20. decembrī plkst. 15:00 Ludzas novada pašvaldības ēkas aktu zālē (3. stāvā, Raiņa ielā 16, Ludzā).