LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Partly sunny
14°C
 
A A A

Baltā galdauta svētki Pušmucovā

3. maija vakarā, sagaidot Valsts svētkus, Ludzas novada Pušmucovas pagastā norisinājās Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts pasākums “Baltā galdauta svētki”. Sveikt klātesošos ieradās Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 3. vietnieks Valdis Maslovskis. 

Koncertā uzstājās Pušmucovas etnografiskais ansamblis “Olūti”, Pušmucovas pamatskolas 1.-4. klašu deju kolektīvs “Mazā Māra”, Pušmucovas pamatskolas bērni, Ciblas Kultūras nama Zvirgzdenes lauku kapela un Blontu deju kolektīvs “Kaprīzes”. Svētku turpinājumā viesi tika aicināti uz svētku balli kopā ar Aināru Lipski.

“Baltā galdauta” svētku tradīcija Pušmucovā aizsākās jau 2016. gadā. Baltā galdauta svētkos galdu klāj
kaimiņi, vietējā apkaime vai plašāka kopiena.

Jana Dukaļska,

Ludzas novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool