LV EN

Otrdiena, 2022. gada 06. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

Bagātu pieredzi ieguva jaunie futbola censoņi

SK Kuorsova /Ludzas NSS komanda ar treneri M. Oļipovu Salaspilī, “FK Salaspils kauss” turnīrā

Sestdien, 4.jūnijā, Salaspilī notika “FK Salaspils kauss” turnīrs, kurā piedalījās arī divas U-10 un U-11 vecuma grupu Ludzas NSS/SK Kuorsova komandas. Desmit komandu konkurencē, mūsējie ierindojās 6. un 10.vietā. Treneris Mihails Oļipovs.

Spēles norisinājās 2 apakšgrupās, pēc apļa sistēmas. Attiecīgi pēc tam tika izspēlētas spēles pa vietu sadalījumam. Šāda veida turnīrs ļoti svarīgs pieredzei, jo tiek spēlēts ar citu reģionu spēcīgām komandām, ar kurām nesatiekas Latgales reģiona sacensībās.


SK Kuorsova /Ludzas NSS komanda ar treneri M. Oļipovu Rīgā, bērnu minifutbola turnīrā

Nākamajā dienā, 5.jūnijā, Rīgas Playoff arēnā norisinājās bērnu minifutbola turnīrs, kur uz laukuma spēlē trīs dalībnieki un viens vārtsargs. Spēles laiks 2×7. Ludzas NSS/SK Kuorsova komanda tika sadalīta piecās komandās un, pēc apļa sistēmas, izspēlēja divas reizes ar katru komandu. 

Šoreiz minifutbola rezutlāti netika skaitīti un ikviens jaunais censonis saņēma saldo balvu no organizatoriem. Šoreiz visvērtīgākā balva bija pieredzene un gandarījums par sasniegto! Paldies audzēkņiem, trenerim un vecākiem par atbalstu!

Vairāk fotogrāfijas no bēnru minifutbola turnīra ir pieejamas te!

Informāciju sagatavoja
Ludzas NSS izglītības metodiķe
Anita Puncule