LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 01. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars
Ludza
Sunny
24°C
 
A A A

Atsākas būvdarbi Baznīcas un Stacijas ielās

Pamazām atsākas strādnieku rosība tajās Ludzas pilsētas ielās, kur pagājušajā gadā sākās būvdarbi un uz ziemas sezonu tie tika apturēti. Darbi atsākas arī Baznīcas un Stacijas ielu posmos.

Būvdarbi tiek uzsākti pa posmiem, pašlaik darbi notiek  Baznīcas ielas posmā no Stacijas ielas līdz Rekašova ielai.

Ludzas novada pašvaldība informē, ka būvdarbus minētajos objektos plānots pabeigt līdz oktobrim. Būvdarbus veic SIA “Ceļi un tilti”.

Projekta gaitā plānots pārbūvēt ielu brauktuves, izbūvēt gājēju ietves, pārbūvēt ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas sistēmu, elektronisko sakaru tīklus un sistēmu, ielas apgaismojumu, uzstādot jaunus balstus un LED gaismekļus.

Lūdzam iedzīvotājus pret būvdarbu laikā radītajām neērtībām izturēties ar sapratni un ievērot uzstādītās ceļa zīmes.

Projekts Konkurētspējīgas uzņēmējdarbības vides nodrošināšana Austrumlatgales pierobežas novadu teritorijā” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība 5.6.2.  specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” 3. kārtas ietvaros ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējumu.

Projektu vadītāja

Ilona Mekša

 

 

coloring.cool