LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Clear
7°C
 
A A A

Apbalvo “Ludzas novada Jauniešu Gada balvas 2021” ieguvējus

25. februārī Ludzas Tautas namā norisinājās “Ludzas novada Jauniešu Gada balvas 2021” apbalvošanas ceremonija. Tās mērķis ir godināt un pateikties tiem Ludzas novada jauniešiem, kuri ar savu veikumu ir mainījuši savu un līdzcilvēku ikdienu. Sveikt jauniešus ieradās arī Ludza novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs un priekšsēdētāja 1. vietniece Ināra Silicka. 
 
 
Svinīgās ceremonijas laikā tika pasniegti apbalvojumi septiņās nominācijās, kam kopumā bija pieteikti 25 nominanti. Katras nominācijas uzvarētājs saņēma naudas balvu 100 EUR vērtībā un jau tradicionālo piemiņas balvu – no māla veidotu figūru, uz kuras attēlotas kāpnes, kas simbolizē un aicina tās ieguvējus doties augšup, un neapstāties pie sasniegtā, bet izvirzīt aizvien jaunus mērķus. Dizaina idejas autore ir J. Soikāna Ludzas mākslas skolas pedagoģe Ināra Mikažāne, savukārt, balvas īstenošanu  uzņēmās keramiķis Valdis Pauliņš. 
 
Šogad, ņemot vērā novadu apvienošanos, nominantu skaits pasākumam ir audzis, taču pasākums šogad bija simbolisks, tas noticis ievērojot visus epidemioloģiskās drošības noteikumus, informē Ludzas novada Jaunatnes lietu speciāliste Solvita Binovska. 
 
Ar muzikālu sveicienu uzstājās uzvarētāji nominācijā “GADA RADOŠĀKAIS JAUNIETIS” jauniešu grupa “Staiguļi” un latgaliešu repere Ūga. 
 
 
Nominantu saraksts: 
 
  • GADA SPORTISTS – Sabina Vengra

Nominanti sadaļā GADA SPORTISTS – Renārs Grebeņņikovs, Ņikita Kaseckis, Sabina Vengra, Brigita Mūrniece – Krišāne

  • GADA JAUNIETIS – Ruslana Žorža

Nominanti sadaļā GADA JAUNIETIS – Šarlote Lorija Nagle, Dagnis Tihovskis, Ruslana Žorža, Valērija Groma

  • GADA SKOLĒNS – Viktorija Krišāne

Nominanti sadaļā GADA SKOLĒNS – Zane Apele, Adriāna Papenoka, Milana Dikalova, Viktorija Krišāne, Elita Popova

  • GADA BRĪVPRĀTĪGAIS – Katrīna Pozņakova

Nominanti sadaļā GADA BRĪVPRĀTĪGAIS – Katrīna Pozņakova, Zane Apele

  • GADA RADOŠĀKAIS JAUNIETIS – Raivis Tjaguns, jauniešu grupa “Staiguļi”

Nominanti sadaļā GADA RADOŠĀKAIS JAUNIETIS: Sergejs Martincevs, Ruslana Žorža, Karīna Mitroščenko, Jelizaveta Tumina, Raivis Tjaguns, jauniešu grupa “Staiguļi”

  • PIRMAIS SOLIS BIZNESĀ – Raivis Gabranovs

Nominanti sadaļā PIRMAIS SOLIS BIZNESĀ: Raivis Gabranovs

  • GADA INICIATĪVA – Zilupes jauniešu iniciatīvu grupa

Nominanti sadaļā GADA INICIATĪVA: Antra Toporkova, Zilupes jauniešu iniciatīvu grupa, NVO biedrība RIK

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

FOTO: Nika Fomina

coloring.cool