LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 01. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars
Ludza
Sunny
26°C
 
A A A

Aktualizēts Ludzas novada tūrisma ceļvedis

Aktuālo informāciju par jaunumiem tūrismā drukātā veidā var iegūt jaunizveidotajā Ludzas novada tūrisma ceļvedī. To var iegūt gan Ludzas tūrisma informācijas centrā, gan apskatīties digitāli šeit.

Lai arī sadarbība un kopēju materiālu izdošana nav nekāds jaunums, tomēr esot vienā komandā un strādājot vienam mērķim, darbs norit daudz produktīvāk. Pa šiem gadiem droši var apgalvot, ka tūrists Ludzas novadā ir kļuvis daudzveidīgāks. Ja agrāk ierasta aina bija lielie autobusi, tad šobrīd redz ne tikai velobraucējus un kemperus, bet arī ievērojami ir palielinājies kājām gājēju skaits. Atliek cerēt uz veiksmīgiem apstākļiem arī tūrisma uzņēmumu radīšanā un esošā piedāvājuma klāsta paplašināšanā, lai ik katram novada viesim paliek neaizmirstami iespaidi.

Kamēr top kopējie digitālie rīki, tad aicinām jau tagad izmantot google maps karti ar visa Ludzas novada tūrisma objektiem. To var skatīt šeit.

coloring.cool