LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Sunny
19°C
 
A A A

Aktualitātes Zilupē

Līdz mēneša beigām Zaļesjes bibliotēkā apskatāma grāmatu izstāde veltīta dzīvnieku aizsardzības tēmai  “Mans mīļums”.

  •  

Zilupes jauniešu iniciatīvu grupa no 5.10 līdz 10.10 organizē ziedojumu vākšanas akciju Rēzeknes Dzīvnieku patversmei. Īpaši tiek gaidīta specializēta pārtika, sedziņas, dvieļi un citi mīksti materiāli. Dzīvnieku paklājiņiem noderīgiem materiāliem ir jābūt tīriem, der arī iepriekš lietotas lietas. Savu ziedojumu varat atstāt jebkurā jums ērtā darba dienas laikā Zilupes pilsētas bibliotēkā.

  •  

Pateicoties Kultūras mantojuma pārvaldes Sakrālās programmas finansiālam atbalstam jau ir uzsākti Pasienes katoļu baznīcas kreisā torņa pirmās dzegas remontdarbi.

Informāciju sagatavoja Ilga Ivanova, Ludzas novada Tūrisma organizatore
Foto: Māris Justs

coloring.cool