LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 03. jūlijs
Verita, Everita, Benita, Sulamīte
Ludza
Mostly cloudy
22°C
 
A A A

Aizvadīts autofotoorientēšanās brauciens “Iepazīsties ar Ludzas novadu”

18. septembrī, Ludzas novadā norisinājās autofotoorientēšanās pasākums “Iepazīsties ar Ludzas novadu”, ko organizēja Ludzas novada Sporta skola un Sporta klubs “Latgols”. Kopumā piedalījās 12 komandas, 11 komandas no Ludzas novada, savukārt, viena komanda bija mērojusi ceļu no Preiļiem. 

Uzvarētājus izšķīra atrasto kontrolpunktu daudzums, kas katrai komandai bija jāatrod un jāiemūžina foto attēlā. Visiem brauciena dalībniekiem vienlaicīgi tika izsūtīta gan karte, gan foto ar objektiem, kurus tiem bija jāatrod, kopumā tie bija 17 objekti dažādās lokācijās Ludzas novadā. Dalībnieki aplūkoja nezināmas vietas, pavadīja brīvo laiku ar ģimeni, sacenstās ar pretiniekiem un guva gandarījumu par braucienu.

Autofotoorientēšanās brauciena “Iepazīsties ar Ludzas novadu” laureāti:

1. vietā – Aivars Fadejevs (kapteinis) ar ģimeni, rezultāts – 1h 40 min 
2. vietā – “Novadu ieceļotāji”(kapteinis Evija Daukste) – 2h 06min.
3. vietā – “Poikāni “( kapteinis Zigmārs Poikāns) – 2h 11 min

Specbalva “Labākais selfijs”“Astotais rajons” (kapteinis Agnese Pinčuka). 

Komandu rezultāti pēc vietu sadalījuma:

 1. “Aivars Fadejevs”;
 2. “Novadu ieceļotāji”;
 3. “Poikāni”;
 4.  “K – komanda “,
 5. “Astotais rajons”;
 6. “1777 “;
 7. “MATIPEDER “;
 8. “Balti”;
 9.  “KikiRagū “;
 10. “Šaļinu ģimene”;
 11.  “Kraukšķi “;
 12. “Astes gaisā “;
Godalgotajām vietām tika pasniegti kausi, katram dalībniekam piemiņas krūzīte un saldās balvas! Paldies visām komandām par piedalīšanos!

Informāciju sagatavoja Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe
Foto: Solvita Narnicka
coloring.cool