LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Partly sunny
18°C
 
A A A

Aizvadītās nedēļas sporta aktualitātes

Aizvadītajā nedēļā, 28.maijā Ludzas novada sportisti čakli strādājuši un sevi pierādījuši dažādās sacensībās – handbolā un svarcelšanā, kā arī startēja tautas piedzīvojumu un grūtību skrējienā “Drosmes skrējiens”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludzā aizritēja 2007.gadā dzimušo zēnu pēdējais finālsabraukums U-15 vecuma grupā. Šajās sacensībās, ar vecāku atbalstu, piedalījās arī mūsu audzēkņi. Ar pašaizliedzīgu atdevi un cīņas sparu, komanda ieguva 2.vietu!

Spēļu rezultāti :

Ludzas NSS : Salaspils SS , spēles rezultāts 32:23, (E.Borisovs 8, A.Bondars 6, M.Bulis 5, K.Miškāns, N.Vaškevičš 3, A.Zbitkovskis, K.Mulers 2, A.Dalibo, D.Dubrovskis un Ņ.Golebevs 1).

Ludzas NSS : Dobeles SS, spēles rezultāts 30:34, (A.Bondars 10, E.Borisovs 9, K.Miškāns, A.Zbitkovskis , M.Bulis pa 3, N.Vaškevičs 2)

Komandā spēlēja: A.Dalibo, D.Iļjins, S.Pudāns, M.Bulis, A.Bondars, Ņ.Golubevs, A.Zbitkovskis, K.Miškāns, K.Mulers, E.Borisovs, N.Vaškevičs, D.Dubrovskis, R.Barkāns, R.Čerņihovičs, treneris G.Dalibo.


Spuņciemā notika minihandbola sacensības, kurās piedalījās arī mūsu divas komandas 2010. un 2011. gadā dzimušās meitenes, (trenere R.Muiženika un K.Klementjeva) .

Kopumā šajās sacensībās piedalījās vairāk nekā 300 dalībnieku no pieteiktajām 40 komandām. Meitenes apvienoja vienā grupā un spēlēja katrs ar katru, pēc apļa sistēmas. Minihandbolā vietu sadalījums netika noteikts, jo galvenais mērķis bija bērniem gūt prieku, pieredzi un baudīt minihandbola spēli. Katrs dalībnieks saņēma medaļu un katra komanda tika pie gardām balvām no – uzņēmumiem “Fazer”, “CIDO”, “Mangaļi” un “Pophouse”.


Klaipēdā noritēja starptautiskais svarcelšanas turnīrs Grand Prix Klaipēda 2022, kurā piedalījās arī mūsu audzēkne Kristiāna Lazovska un meiteņu konkurencē izcīnīja 1.vietu!

Rezultāts: raušanā 66 kg + grūšanā 84 = 150 kg (treneris V.Dolgilevičs)


Ogrē tika aizvadīts piedzīvojumu un šķēršļu sacensības “Drosmes skrējiens”, kurā Ludzas novadu pārstāvēja mūsu puiši. Drosmes skrējiens ir tautas piedzīvojumu un grūtību skrējiens, kas tiek rīkots brīvā dabā un pulcē dažādu sagatavotības līmeņu dalībniekus – kā profesionālus sportistus, tā iesācējus. Sacensības ļauj pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas dažāda garuma distanču trasēs, pārvarot gan dabīgus, gan mākslīgi veidotus šķēršļus, veicot dažādus uzdevumus.

Sīvā konkurencē mūsu puišu komanda izcīnīja 2.vietu, pārvarot dažādas grūtības, skrienot pa dubļiem, peldot, nesot baļķi, ejot pa virvēm un pārvarot daudz dažādu citu šķēršļu 7 km garumā.


Vēlāmies pateikties vecākiem par atblastu un apsveicam visus handbolistus, trenerus, Kristiānu Lazovsku, Jāni Ļubku, Oskaru Beļeviču, Ralfu Punanu un Robertu Zelču ar augstvērtīgiem panākumiem! Veiksmi nākošajās sacensībās. Malači!

Informāciju sagatavoja
Ludzas NSS izglītības metodiķe
Anita Puncule

coloring.cool