LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Lielais latgaļu tirgus jau šodien!

19. jūnijā no pl. 9.00 -14.00 tiek organizēts tirdziņš Ludzas vecpilsētā – gan centrālajā laukumā pie TIC, gan pie amatnieku centra, gan Mazā Ludzas ezera promenādē. Ierobežojumi nosaka nepieciešamību pēc vadītas apmeklētāju plūsmas, tāpēc ieeja tirdziņā ir pa 1. maija ielu pie pareizticīgo baznīcas laukumā, tālāk pa promenādi līdz amatnieku centra pagalmam un tad atpakaļ uz laukumu, uz izeju. Tirgotāji ir tematiski izvietoti drošā attālumā un iepriecina apmeklētājus gan ar vietējiem ražojumiem, gan ar Latgales meistardarbiem, gan ar citos Latvijas novados un galvaspilsētā radītu produkciju.

Maize, alus, siers un gaļa, pīrāgi un citi gardumi, lina kleitas un krekli, cepures, šalles rokdarbi, koka izstrādājumi, grozi un gleznas, keramika un suvenīri un daudz citu skaistu lietu dāvanām! Un pāri visam līgosvētku satikšanās prieks.

coloring.cool