LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-4°C
 
A A A

Aicinām uz “Ģimeņu pikniku”

Biedrība “Teātris azotē” KOPĀ ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru un biedrību “Lietussargs” īsteno projektu ”Pasākumi bērniem un vecākiem ģimenisko vērtību stiprināšanai Ludzas novadā” ar neoficiālo nosaukumu “Līdzdalība 4+1”, ar to domājot gan samēru starp bērnu un vecāku pasākumiem projektā, gan samēru, cik dienas bērni vasaras darbnīcās darbojas paši, un cik – ar vecākiem KOPĀ. Kā simbols visām aktivitātēm ir izvēlēta stipra, spēcīga, darbīga un laimīga roka, kurā aktīvi ir visi pirksti. Projekts tiek īstenots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
 
Līdz šim projektā jau ir notikušas divas daudzveidīgu aktivitāšu nedēļas “Laimes treniņu klubs”, “Darām – Radām kopā”. Tuvojas noslēgumam “Ballītes laboratorija” un ar 09.08. savu darbību uzsāka vasaras radošā laboratorija “DiaLOGS”.
 
Savukārt, 14. augustā Ludzas Novadpētniecības muzejā tiek organizēts “Ģimeņu pikniks” – tāds mazs KOPĪGS notikums kā daļa no projekta un līdztekus pilsētas svētku pasākumiem.