LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Partly sunny
23°C
 
A A A

Aicinām pievienoties velobraucienam uz Salnavu!

Šo sestdien 4. jūnijā plkst. 9.00. aicinām pievienoties velobraucienam uz Salnavu!

Pa ceļam aplūkosim vietu, kur kādreiz atradās Žurlovas pusmuiža. Turpināsim ceļu uz Salnavu, kur muižas parkā būs iespēja aplūkot retro auto un ielūkoties Salnavas muižas pagrabos! Starts no Kārsavas kultūrvēstures centrs “Līču mājas” ( Vienības iela 64, Kārsava).

Ja Tev ir interese, bet nav velosipēda, neuztraucies! Pateicoties 2021.gadā iepriekšējam Kārsavas novada pašvaldības rīkotajam jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursam „STEP UP!”, Kārsavas pilsētā un apkātnē tiek piedāvāti velosipēdi nomai – 4 kalnu velosipēdi, 2 pilsētas velosipēdi, bērnu sēdeklītis un ķiveres. Tālrunis informācijai un rezervācijai 26525617.

coloring.cool