Uzņēmējdarbība

Ludzas novada dome ir apstiprinājusi Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības programmu, kas paredz 2022. gada vasaras brīvlaikā nodarbināt skolēnus vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kas 2021./2022. mācību gadā ir mācījušies vispārizglītojošās skolās, profesionālās izglītības iestādēs vai tām pielīdzinātās mācību iestādēs, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ludzas novads.

Programmas mērķis ir veicināt Ludzas novada skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, sniedzot iespēju paaugstināt praktiskās darba iemaņas, rast izpratni par profesijām un gūt pirmo praktisko pieredzi.

Jaunieši tiks nodarbināti laika posmā no 2022. gada 1. jūnija līdz 31. augustam.

Skolēns drīkst būt nodarbināts pie Darba devēja ne vairāk kā 4 stundas dienā un ne vairāk kā 2 nedēļas Programmas laika periodā.

Darba vietas skolēniem nodrošinās reģistrētas juridiskas komercsabiedrības, pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, kas veic komercdarbību vai aktivitātes Ludzas novada teritorijā.

Aizpildīto veidlapu lūdzam iesniegt līdz 20. maijam, izmantojot vienu no iespējam:

• Nosūtot uz e-pastu: maris.salguns@ludzasnovads.lv
  • Iesniedzot pa pastu, Ludzas novada pašvaldībai, Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701,
  • Iesniedzot kādā no Klientu apkalpošanas centriem.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūgums vērsties:

Pasākuma koordinatora pienākumus Pašvaldībā veic atbildīgais par pagaidu sabiedrisko darbu organizēšanu (tālr. +37165707496, e-pasts: maris.salguns@ludzasnovads.lv), Raiņa ielā 16, Ludza, Ludzas novads LV- 5701.

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste