LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Mostly cloudy
8°C
 
A A A

Aicina iesaistīties akcijā “Dāvana Ludzai jubilejā”

Šogad Ludza svinēs savu 845. gadadienu. Kā jau jubilejas reizē pienākas, par dāvanām tiek domāts laicīgi. Ludzas kultūras nama direktore Valentīna Razumovska griezās pie biedrības “Musturprieks” dalībniecēm ar ideju uzdāvināt Ludzas jubilejai skaistu musturdeķi.

Sanākot kopā kluba dalībnieces apsprieda dāvanas ideju un nolēma, ka darinājums varētu būt ar devīzi “Sagaidi saullēktu Ludzā”. Tā darināšanā varēs iesaistīties visa novada iedzīvotāji: katrs cilvēks, kurš vēlas var noadīt, vai notamborēt kvadrātu 15 cm x 15 cm. No šiem kvadrātiņiem tiks salikts musturdeķis, kura prezentācija notiks Ludzas pilsētas svētku ietvaros un vēlāk to varēs izmantot novada pasākumu noformēšanā.

Musturdeķa veidošanā ir laipni lūgti piedalīties visi, kas vēlas ielikt gaišas domas un laba vēlējumus Ludzai. Gatavos kvadrātiņus, lūdzu, nogādājiet uz Ludzas novada bibliotēku līdz 2022.gada 1. jūnijam. Ja ir jautājumi, lūdzu, zvaniet Aijai – 29409439 (zvanīt pēc plkst. 15.00) vai uz Ludzas novada bibliotēku, Intai – 65781191.  

    Inta Kušnere
Ludzas novada bibliotēkas direktore

coloring.cool