LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-2°C
 
A A A

“3+ Ģimenes kartes” īpašnieki saņems atlaidi Ludzas peldbaseina apmeklējumam

21. decembra Ludzas novada pašvaldības Domes sēdē apstiprināts priekšlikums Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” īpašniekiem piešķirt atlaidi Ludzas peldbaseina apmeklējumiem. Tāpat atlaide tiek piešķirta arī skolēniem, studentiem un personām ar invaliditāti. Piedāvājums attiecas gan uz vienreizēju peldbaseina apmeklējumu, gan uz abonementu iegādi. 

Atlaidi var saņemt daudzbērnu ģimenes locekļi, skolēni, studenti un personas ar invaliditāti, kuri biļetes iegādes brīdī uzrāda apliecību/karti un personu apliecinošu dokumentu.

Kopš 2023. gada 1. janvāra Ludzas peldbaseina apmeklējums ar apliecību Latvijas Goda ģimene ir ievērojami lētāks. Ar cenrādi var iepazīties šeit: Ludzas pilsētas vidusskolas peldbaseina sniegto maksas pakalpojumu un abonementu cenrādis no 01.01.2023.

Pakalpojumu klāstā ietilpst peldbaseina kompleksa apmeklējums pēc izvēles – ar vai bez spa zonas. Peldbaseina kompleksu veido divi peldbaseini, trīs pirtis (sauna, tvaika pirts, infrasarkanā pirts) un SPA vanna.  

Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kurās aug trīs un vairāk bērnu vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Tā sniedz iespēju saņemt atlaides valsts un privātajos uzņēmumos visā Latvijā, kas ir pievienojušies šai daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmai. Vienlaikus karte ir apliecinošs dokuments, ka ģimenē aug trīs vai vairāk bērnu. Uzņēmumu, kuri piedāvā atlaides, katalogs ir ievietots Latvijas Goda ģimene oficiālajā mājaslapā www.godagimene.lv. Šajā vietnē, aizpildot iesnieguma veidlapu, var arī pieteikties kartei, kā arī uzzināt dažādu daudzbērnu ģimenēm aktuālu informāciju.