LV RU EN

Otrdiena, 2022. gada 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs
Ludza
Sunny
7°C
 
A A A

2. martā Ludzā notiks atbalsta akcija Ukrainas tautai

Atsaucoties uz LPS aicinājumu Latvijas pašvaldībām vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā Ukrainai, Ludzas novada pašvaldība aicina trešdien, 2. martā, plkst. 18.00 piedalīties atbalsta akcijā Ukrainas tautai, kas notiks pie Ludzas novada pašvaldības administratīvās ēkas, Ludzā, Raiņa ielā 16. 

Ar atbalsta akcijām iedzīvotāji ir aicināti paust, ka Krievijas uzbrukums Ukrainai ir uzbrukums visai Eiropai, tās vērtībām, tāpēc visiem spēkiem ir jānosargā Ukrainas un visas Eiropas turpmākā neatkarība.

Pulcējoties uz mītiņiem Ukrainas atbalstam, Ludzas novada iedzīvotāji pievienosies tiem daudzajiem tūkstošiem citu valstu iedzīvotāju, kuri pēdējo dienu laikā arī ir vienojušies līdzīgās atbalsta akcijās par neatkarīgu Ukrainu, nosodot Krievijas iebrukumu.

Ikviena pašvaldība trešdienas vakarā, plkst. 18.00, ir aicināta organizēt atbalsta mītiņus savā teritorijā, kādā pašvaldībai nozīmīgā vai publiski zināmā vietā, mudinot iedzīvotājus ierasties ar Ukrainas karogiem vai citu atribūtiku, kas nepauž naidu vai agresiju.

Atgādinām, ka Ministru kabinets 24. februāra ārkārtas sēdē mainīja Covid-19 pulcēšanās ierobežojumus, ārtelpās atļaujot pulcēties līdz 3000 personām, to pamatojot ar nepieciešamību rast iespēju plašākai sabiedrībai nevardarbīgā veidā paust viedokli un nostāju pret notiekošo pasaulē.