LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Partly sunny
0°C
 
A A A

Pasaka “Saules spēks” Daugavpils teātra viesizrāde Zilupē

3.decembrī plkst. 17.00 Zilupes KN visi mīļi gaidīti uz Daugavpils teātra viesizrādi – pasaka visai ģimenei “Saules spēks”. Izrāde ir brīnišķīgs piedzīvojums visai ģimenei – animācija, profesionāli burvju triki, oriģinālas dziesmas, šovs ar milzīgiem ziepju burbuļiem un interaktīva sadarbība ar skatītājiem.

Autore – Jeļena Paļčevska. Izrāde notiks krievu valodā un tajā tiek izmantoti tikai oriģināli teksti un mūzikas kompozīcijas.


Ja tu esi ērkšķiem klāts, zaļā krāsā un vēl tevi neviens nemīl, protams, ka tu esi apvainojies uz visu pasauli! Un tā baisais Briārs izdomāja nozagt sauli, lai visi sajustos tikpat slikti kā viņš. Taču labsirdīgais un atsaucīgais Kristiāns, kuram bija plaša sirds un īpašs burvju priekšmets, nolemj stāties pretī Briāram. Tomēr ļaundaris nav ar pliku roku ņemams. Viņš atrod maģisko akmeni, un ar tā palīdzību viņam izdodas nozagt sauli. Pasaule kļūst pelēka un drūma. Par laimi, Saulei ir palīgi. Beķeris Kristiāns, baltā burve, ziepju burbuļu Feja, brīnumdare Zija un visi labie bērni kopā spēs stāties pretī Briāram un atgriezt Sauli.