Sestdiena, 2022. gada 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
Cloudy

Tiešsaistes VINGROŠANAS nodarbība platformā Zoom

Uzsāc savu Jauno gadu ar jaunu apņemšanos un uz veselīgas nots! Ludzas novada pašvaldība arī 2022. gada janvārī aicina uz bezmaksas jogas, vingrošanas, ūdens aerobikas un peldēšanas nodarbībām!

Ludzas novada pašvaldība, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, piedāvā bezmaksas vingrošanas nodarbības tiešsaistes platformā ZOOM. Janvārī nodarbības notiks katru pirmdienu un trešdienu plkst. 18:00.

• Lai piedalītos nodarbībā, lūdzam ieslēdziet video kameru, lai nodarbību vadītājs var redzēt un nepieciešamības gadījumā palabot Jūsu vingrošanu.
  • Pieslēgties nodarbībai vēlams 5-10 minūtes pirms tās sākuma.
  • Savā Zoom lietotājvārda ailē ierakstiet pilnu savu vārdu un uzvārdu. Ja ielogojoties neesat norādījuši pilnu vārdu un uzvārdu, tad varat to labot sadaļā “Participants” pretī savam vārdam izvēloties sadaļu “More” un tad labojiet vārdu sadaļā “Rename”.
  • Pasākuma norise var tikt fotografēta/filmēta/ierakstīta.

Piekļuves saite vingrošanas nodarbībām:  https://us02web.zoom.us/j/6513337344?pwd=OW40OWE2TWhDNm05ZnUycWVUd2lqZz09

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros.