LV RU EN

Otrdiena, 2022. gada 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs
Ludza
Mostly cloudy
4°C
 
A A A

Par Ludzas pilsētas vidusskolas peldbaseina izmaiņām pakalpojumu cenrādī

Informējam, ka no 1. marta gaidāmas izmaiņas Ludzas pilsētas vidusskolas peldbaseina pakalpojumu cenrādī. Ar cenrādi var iepazīties šeit: CENRĀDIS. Tāpat informējam, ka no 1. marta peldbaseina apmeklējumam iepriekš nav jāpierakstās. Informāciju par pieejamiem laikiem peldēšanai “Bez SPA” zonas apmeklējuma var uzzināt zvanot uz tālruņa numuru 25724018 vai mob. 20019708. 

Peldbaseins strādā epidemioloģiski drošā “Zaļajā” režīmā: Ieeja pieaugušajiem tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (jāuzrāda QR kods un personas apliecinošs dokuments).

Nepilngadīgās personas līdz 18 gadiem ieskaitot drīkst apmeklēt peldbaseinu jebkurā laikā bez sadarbspējīgā vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikāta, bez laboratorijā vai izglītības iestādē organizētā skrīninga ietvaros veiktā Covid-19 testa rezultāta.
Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus: lietot deguna un mutes aizsegus, kur tas nepieciešams, dezinficēt rokas, ieturēt 2 metru distanci un neapmeklēt peldbaseinu, ja ir aizdomas par saslimšanu vai uz Jums attiecas karantīnas vai pašizolācijas noteikumi.
 
 
Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Foto: Ralfs Punans