LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 01. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars
Ludza
Clear
19°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz Ludzas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un bāriņtiesas locekļa amatiem

Ludzas novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz  Ludzas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un bāriņtiesas locekļa amatiem:

bāriņtiesas priekšsēdētājs- profesijas klasifikatora kods 134405, amatalga- 1400,00 EUR,

bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieks – profesijas klasifikatora kods 134406, amatalga- 1250,00 EUR,

bāriņtiesas loceklis (7 amata vienības) – profesijas klasifikatora kods 341206, amatalga- 950,00 EUR..

Prasības  pretendentiem:

  1. Bāriņtiesas priekšsēdētājam un bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka amatam- vismaz akadēmiskais maģistra grāds vai profesionālais maģistra grāds vai profesionālais maģistra grāds un 5.līmeņa profesionālā kvalifikācija, vai cita Latvijas izglītības kvalifikācijā noteiktajam Eiropas kvalifikācijas ietvarstruktūras 7.līmenim atbilstoša kvalifikācija pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, sociālajā darbā vai tiesību zinātnē, izglītības vadībā vai sabiedrības vadībā un kurai ir ne mazāk kā 5 gadu darba stāžs attiecīgi iegūtās izglītības tematiskajā jomā. Citas prasības ( skat. konkursa nolikumu).
  2. Bāriņtiesas locekļa amatam- vismaz akadēmiskais bakalaura grāds vai profesionālais bakalaura grāds un 5.līmeņa profesionālā kvalifikācija vai cita Latvijas izglītības kvalifikācijā noteiktajam Eiropas kvalifikācijas ietvarstruktūras 6.līmenim atbilstoša kvalifikācija pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, sociālajā darbā vai tiesību zinātnē, izglītības vadībā vai sabiedrības vadībā un  ne mazāk kā 3 gadu darba stāžs attiecīgi iegūtās izglītības tematiskajā jomā. Citas prasības ( skat. konkursa nolikumu).

Pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti:

– motivēta pieteikuma vēstule,

– dzīvesgājuma apraksts (CV),

– izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas,

– valsts valodas prasmes dokumentu (ja nepieciešams).

Iesniedzot pieteikumu un tam pievienotos dokumentus, pretendents apliecina, ka piekritis konkursa noteikumiem.

Iesniedz personīgi Ludzas novada Ludzas pilsētas VPVKAC (Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā) (1. stāvā) Raiņa ielā 16, Ludzā vai nosūtot elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pasta adresi [email protected] ar norādi “Pieteikums uz Ludzas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja amatu” , “Pieteikums uz Ludzas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka amatu”, “Pieteikums uz Ludzas novada bāriņtiesas locekļa amatu”  līdz 2021. gada 22.novembrim plkst. 15.00.

Ludzas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un bāriņtiesas locekļa amata pretendentu atlases un izvērtēšanas atklātā konkursa NOLIKUMS

 

coloring.cool