LV EN

Ceturtdiena, 2023. gada 09. februāris
Simona, Apolonija
Ludza
Sunny
-6°C
 
A A A

Ludzas novadā notiks autofotoorientēšanās brauciens

18. septembrī, Ludzas novadā, interesenti varēs piedalīties autofotoorientēšanās pasākumā “Iepazīsties ar Ludzas novadu”, ko organizē Ludzas novada Sporta skola un Sporta klubs “Latgols”. 

Uzvarētājus izšķirs atrasto kontrolpunktu daudzums, kas katrai komandai būs jāatrod un jāiemūžina foto attēlā. Vienam no komandas biedriem jānofotografējas pie objekta tā, lai fons atbilstu kartē atzīmētajai vietai. Tādējādi, pasākuma dalībnieki iepazīs Ludzas novadā esošās vēsturiskās un izzināšanas vērtās vietas. 

Brauciena sākums plānots 18. Septembrī,  plkst. 10.00. Brauciena finiša un starta vieta nav noteiktas, dalībnieki startē individuāli, no jebkuras vietas brauciena reģionā. Karti ar atzīmētajiem kontrolpunktiem un norādījumus par brauciena norises kārtību dalībnieki saņems 18. septembrī, plkst. 9.50. Brauciena paredzētais ilgums – 4h. Apbalvošana notiks plkst. 15.00, pie Ludzas novada pašvaldības ēkas. 

Aicinām braucienam iepriekš pieteikties, sūtot ziņu uz e-pastu ludza.sports@ludzasnovads.lv. Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, kapteiņa vārds, uzvārds un kontakttālrunis, kuru pievienos kopējai Whatsapp grupai turpmākajām norādēm. Pieteikšanās beigu termiņš – 2021. gada 16. septembra, plkst. 19.00. 

Brauciena pirmo trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar piemiņas kausiem un balvām, tāpat visi brauciena dalībnieki tiks apbalvoti ar piemiņas balvām. 

Plašāk ar brauciena noteikumiem aicinām iepazīties nolikumā:

Bezkontakta autofotoorientēšanās brauciens “Iepazīsties ar Ludzas novadu” NOLIKUMS

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

*Autofotoorientēšanās brauciena pamatnoteikumi izveidoti, izmantojot BRAUCIENS.LV materiālus, ar BRAUCIENS.LV atļauju.