LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Cloudy
16°C
 
A A A

Līdz 12. decembrim balso konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”!

Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” mērķis ir noteikt tās Latvijas pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem un ģimeniskas vides nodrošināšanai. Šim mērķim Sabiedrības integrācijas fonds rīko konkursu visām Latvijas 43 pašvaldībām.

Līdzīgi kā iepriekš, konkurss norisināsies vairākās kārtās, paredzot izvērtēt visu Latvijas pašvaldību darbu ģimenēm draudzīgas vides veidošanā. Aktuālā konkursa pašvaldību vērtējums sastāvēs no šobrīd sāktā iedzīvotāju balsojuma, kā arī 2022. gadā pašvaldību sniegtajiem un vērtēšanas komisijas iegūtajiem datiem par iedzīvotājiem pieejamajiem pakalpojumiem. Viena no 43 pašvaldībām, kura tiks atzīta par ģimenei draudzīgāko valsts mērogā, saņems naudas balvu vismaz 25 000 eiro apmērā. Savukārt katras pašvaldību grupas uzvarētājs – balvu vismaz 15 000 eiro apmērā. Vērtēšanas komisija varēs noteikt arī papildu nominācijas, sadalot atlikušo naudas balvu fondu. Kopējais konkursa balvu fonds pašvaldībām būs 100 000 eiro.

Līdz 12. decembrim balso katru dienu un izsaki savu viedokli par pašvaldību pakalpojumiem un atbalstu ģimenēm ar bērniem, tādējādi ietekmējot konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” pirmās kārtas kopvērtējumu un atbalstot savu pašvaldību ceļā uz naudas balvām. Mums un pašvaldībām Tavs viedoklis ir ļoti svarīgs!

KĀ NOTIEK BALSOŠANA? 

Ienāc interneta vietnē  www.vietagimenei.lv/ autorizējies un savā epastā atbalsti savu pašvaldību!

coloring.cool