LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 26. septembris
Kurts, Knuts, Gundars
Ludza
Sunny
10°C
 
A A A

Zilupes pilsētas Kultūras nams

Adrese: Tautas iela 1, Zilupe, Ludzas novads, LV- 5751
Vadītāja: Inese Pertaja
Tālrunis: 65725378
E-pasts: [email protected]


Zilupes pilsētas Kultūras nams ir tradicionālo norišu, izklaides un sabiedriskās rosības centrs Zilupes pilsētā, kas dibināts 1962.gadā. Kultūras namā norisinās kultūras pasākumi un aktivitātes dažādām paaudzēm un mērķauditorijām. Regulāri tiek organizēta un nodrošināta tautas mākslas un amatiermākslas kolektīvu darbība. Kultūras nams rūpējas par kolektīvu māksliniecisko izaugsmi un iesaista vietējās, reģionālajās un valsts kultūras norisēs. Kultūras namā darbojas 5 pašdarbības kolektīvi un visi pasākumi un kultūras aktivitātes Zilupes pilsētā notiek pateicoties viņu aktīvai darbība.

Mākslinieciskie kolektīvi:

  1. Jauniešu tautas deju kolektīvs “Tracis”, vadītāja Snežana Veikšāne;
  2. Vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs “Zilupes dancis”, vadītāja Snežana Veikšāne;
  3. Sieviešu vokālais ansamblis “Fortuna”, vadītāja Irina Žukova;
  4. Amatierteātris “Vivat!”, vadītāja Anna Peļičeva;
  5. Moderno deju kolektīvs “Impulse”, vadītāja Valērija Groma.