LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Iedzīvotāji aicināti uz slimību profilaksei veltītu pasākumu “Nē onkoloģijai!”

Lai informētu sabiedrību, veicinātu iedzīvotāju veselību un vairotu zināšanas onkoloģisko slimību profilaksē, šī gada 29. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 14.15 Kārsavas Kultūras namā norisināsies slimību profilaksei veltīts pasākums “Nē onkoloģijai!”. Pasākuma laikā ikvienam iedzīvotājam būs iespēja satikt veselības jomā praktizējošus speciālistus, uzklausīt padomus un ieteikumus, kā arī uzdot tiem sev interesējošus jautājumus.

Ārsta palīgs Indra Golubeva stāstīs par valsts apmaksātām vēža profilaktiskām pārbaudēm, to veidiem, pieejamību un pozitīvajiem ieguvumiem. Uztura speciāliste Nelda Karpenska – Allaža sniegs ieskatu par uztura lomu onkoloģisko slimību profilaksē. Savukārt pasākuma nobeigumā būs iespēja piedalīties aktīvā un praktiskā nodarbībā, izkustoties kopā ar fizioterapeiti Egitu Kozuli.

Pasākuma programma pieejama šeit! 

Dalība pasākumā ir bez maksas! Izmanto izdevību un esi informēts par aktuālo!

Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja:
Projektu vadītāja
Laima Poikāne