LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Cloudy
18°C
 
A A A

Pildas pamatskola aicina darbā zēnu mājturības, dizaina un tehnoloģiju skolotāju

Konkursa beigu termiņš: jūlijs 29, 2022

jturības, dizaina un tehnoloģiju skolotājs

Darba apraksts: Pildas pamatskola piedāvā darbu un aicina savam kolektīvam pievienoties zēnu mājturības dizaina un tehnoloģiju skolotāju 5. – 9. klašu posmā.

Slodze: 8 mācību kontaktstundas uz vienu darba dienu nedēļā. 

Prasības kandidātam: Kandidātam jābūt tiesībām mācīt attiecīgo mācību priekšmetus skolā – Augstākā pedagoģiskā izglītība (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 „Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”, mērķtiecīgam, atbildīgam un ar labām sadarbības spējām. Iepriekšēja darba pieredze skolā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darba pienākumi: Veikt skolotāja pienākumus, mācību stundu vadīšana, sagatavošana, konsultāciju vadīšana, iesaistīšanās skolas metodiskajā darbā.

Skolas piedājums: Skola piedāvā darbu uz nenoteiktu laiku. Bruto atalgojuma pamatlikme 835,00 EUR, t.sk. tiek apmaksāta mācību stundu sagatavošana, individuālais un grupu darbs, metodiskais darbs. Sociālās garantijas (veselības apskates apmaksa u.c.), atsaucīgi kolēģi.

Pieteikšanās: Lai pieteiktos amatam, pretendentam uz e-pastu [email protected] jānosūta īss dzīves apraksts un motivācijas vēstule.

Papildu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar skolas direktoru zvanot uz tālruni 29430277.

Darba vietas adrese: “Skola”, Pilda, Pildas pag., Ludzas novads, LV-5733

coloring.cool