Pirmdiena, 2022. gada 08. augusts
Vladislava, Vladislavs, Mudīte
Partly sunny

Ūdens aerobikas nodarbība senioriem

Uzsāc savu Jauno gadu ar jaunu apņemšanos un uz veselīgas nots! Ludzas novada pašvaldība arī 2022. gada janvārī aicina uz bezmaksas jogas, vingrošanas, ūdens aerobikas un peldēšanas nodarbībām!

Ludzas novada pašvaldība ESF projekta “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/024) ietvaros organizē bezmaksas ūdens aerobikas nodarbības senioriem (iedzīvotājiem vecumā virs 54 gadiem).

Adrese: Ludzas peldbaseins, P.Miglinīka iela 27B, Ludza, Ludzas novads

Nodarbības ilgst vienu stundu.

Vietu skaits ir ierobežots, iepriekšējs pieraksts un apmeklējums obligāts.  Pieteikties nodarbībām iespējams, zvanot pa mob. tālruni 26332380 vai rakstot e-pastā [email protected].

SVARĪGI! Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” peldbaseinu var apmeklēt:

• bērni no 12 gadiem un pieaugušie, kam ir derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas, pārslimošanas vai negatīva testa rezultāta faktu (pēdējo 48h laikā veikts negatīvs Covid-19 tests);
  • bērni līdz 11 gadiem (ieskaitot) kopā ar pieaugušo, kam ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai negatīvs 48h Covid-19 tests.

Ierodoties peldbaseinā, ir jāuzrāda QR kods un personas apliecinošs dokuments. Peldbaseina apmeklētājiem jālieto sejas maskas līdz ģērbtuvēm un jāievēro 2 m distance.