LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Trīs dienu seminārs “Trīs lietas labas lietas jeb profesionālais restarts” JSLMS

Skolēnu rudens brīvdienās 21. – 23.oktobrim plkst. 9:00 – 15:00 J. Soikāna Ludzas Mākslas skolā tiek organizēts seminārs “Trīs lietas labas lietas jeb profesionālais restarts”.

Seminārs sniegs dalībniekiem praktiskas iemaņas un zināšanas par stresa vadību, izmantojot mākslas terapijas metodes (vizuālās mākslas, kustību un drāmas). Semināra mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar praktiski pielietojamām mākslas terapijas tehnikām, kas palīdz stiprināt psihoemocionālo veselību, atbrīvo no stresa, attīsta prasmi pārvarēt grūtības, palīdz atrisināt sociālos un attiecību konfliktus, kā arī veicina personības pašizpratni un pašizpausmi. Apgūtās tehnikas ir pārnesamas un pielietojamas arī profesionālajā darbībā.

Dalība seminārā ir bez maksas, semināra programmā ir iekļauta arī ēdināšana. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, zvanot pa mob. tālruni 29187360 vai e-pastā [email protected].

Pasākums organizēts ESF projekta “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/024) ietvaros.

coloring.cool