Ceturtdiena, 2022. gada 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita
Mostly cloudy

Tiešsaistes JOGAS nodarbība platformā Zoom

Uzsāc savu Jauno gadu ar jaunu apņemšanos un uz veselīgas nots! Ludzas novada pašvaldība arī 2022. gada janvārī aicina uz bezmaksas jogas, vingrošanas, ūdens aerobikas un peldēšanas nodarbībām!

Ludzas novada pašvaldība, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, piedāvā bezmaksas jogas nodarbības tiešsaistes platformā ZOOM. Janvārī nodarbības notiks katru trešdienu un piektdienu plkst. 18:00.

• Lai piedalītos nodarbībā, lūdzam ieslēdziet video kameru, lai nodarbību vadītāja var redzēt un nepieciešamības gadījumā palabot Jūsu vingrošanu.
  • Pieslēgties nodarbībai vēlams 10-15 minūtes pirms tās sākuma.
  • Savā Zoom lietotājvārda ailē ierakstiet pilnu savu vārdu un uzvārdu. Ja ielogojoties neesat norādījuši pilnu vārdu un uzvārdu, tad varat to labot sadaļā “Participants” pretī savam vārdam izvēloties sadaļu “More” un tad labojiet vārdu sadaļā “Rename”.
  • Pasākuma norise var tikt fotografēta/filmēta/ierakstīta.

Piekļuves saite jogas nodarbībām:

Piekļuves saite jogas nodarbībām: