LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-2°C
 
A A A

“Mediju saturs latgaliski – cik tas ir svarīgi?” Ludzas pilsētas galvenajā bibliotēkā

Ceturtdien, 24. janvārī plkst. 10:00 Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka aicina visus interesentus uz tikšanos ar Latgaliešu kultūras ziņu portāla www.lakuga.lv redaktori Vinetu Vilcāni un Latvijas Radio Latgales studijas vadītāju Renāti Lazdiņu.

 

Informējam, ka pasākuma laikā nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – Ludzas novada pašvaldību klātienē, Ludzā, Raiņa 16; zvanot 22331383 vai rakstot [email protected].