LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Mostly cloudy
20°C
 
A A A

Lielā Talka – jau šo sestdien, 24. aprīlī!

Talkas Moto: Par zaļu Latviju- katrs atsevišķi, bet visi kopā! 

Ņemot vērā paaugstinātās drošības apstākļus un pašreiz noteikto sociālās distancēšanās aicinājumu, Lielā Talka šogad 24. aprīlī tiek organizēta, lielāku uzsvaru liekot uz individuālo talkošanu, kas nozīmē arī vairāk individuālo talkas vietu pieteikumu.

Mūsu pienākums ir būt veseliem, pietiekami daudz laika pavadīt svaigā gaisā, kā arī saglabāt Latviju tīru un zaļu nākamajām paaudzēm. Būsim piesardzīgi un atbildīgi, bet nezaudēsim optimismu!

Lielā Talka norisināsies sestdien, 24. aprīlī, no plkst. 9:00 – 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā!

KĀ TALKOT COVID-19 LAIKĀ?

SOLO talkas: talkojot vienatnē- pastaigājoties pa mežu, gar ezeru krastiem, kā arī sakopjot savas mājas apkārtni;
DUO talkas: talkojot divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;
ĢIMENES talkas: talkojot visa ģimene kopā, bet ievērojiet, ka jums jābūt vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.
 
KUR SAŅEMT ATKRITUMU MAISUS?

Lielās Talkas atkritumu maisus talcinieki var saņemt bez maksas, iepriekš piesakot nepieciešamo maisu skaitu. Lielās Talkas koordinatora Ludzas novadā Aleksandra Narnicka kontakti: tālr. 65707130, mob. +371 22 444 045, e-pasts: [email protected] 

Tāpat, visi SOLO talkotāji no 19. līdz 24. aprīlim varēs saņemt savu īpašo talkas maisu veikalos “Maxima” (izņemot “Maxima Express” formāta veikalus), veicot simbolisku pirkumu vismaz 0.10 eiro apmērā. Jāņem vēra, ka maisu skaits ir ierobežots. Vairāk par maisu saņemšanu lasiet šeit. 
 
KUR ATSTĀT PIEPILDĪTOS MAISUS?

Par piepildīto talkas maisu atrašanās vietu, lūdzam ziņot pa telefonu 65707130, mob. +371 22 444 045, vai rakstot uz  e-pastu: [email protected] 

KĀ APĢĒRBTIES?

Talkojot noteikti lieto darba cimdus! Iesakām vilkt garās bikses un kreklu vai jaku ar garām piedurknēm. Kājās velc slēgtus apavus ar pietiekami cietu, biezu zoli, lai pēdās neieduras kāds nepamanīts stikls vai ass priekšmets. Galvā liec cepuri vai lakatu. Šāds apģērbs Tevi pasargās arī no ērču kodieniem!


 
UZ TIKŠANOS 24. APRĪLĪ!
 
Ņem vērā, ka Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtot māju pagalmus, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus u.c. Par tīru un zaļu Latviju! 

Informāciju apkopoja Jana Dukaļska, Sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool