LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Komēdija Ludzas Tautas namā “Ko dara vīrieši?”

Aizraujoša komēdija “Ko dara vīrieši?”

Lomās:
Sergejs Astahovs, Aleksandrs Goroško, Oļegs Ģerbutovs
Teātra dīvainā, noslēpumainā un maģiskā pasaule. Kurš no jums vismaz vienu reizi savā dzīvē nav gribējis ielūkoties aizkulisēs un neredzēt tās savām acīm no otras puses. Kā dzimst izrādes? Kā mēģina aktieri? Par ko viņi slepenībā sapņo un ko viņi vēlas? Atbildes uz visiem šiem jautājumiem jūs atradīsiet komēdijā “Ko dara vīrieši?”
Lugas darbība noris revolūcijas pārņemtajā Petrogradā 1920. gadā tieši uz teātra skatuves. Pirmizrāde jau pēc nedēļas, bet jaunais redaktors, kurš vispār neko nesaprot no teātra, nepieņem autora sarakstīto lugu! Jo viņš ir bijušais jūrnieks un redz teātri savā veidā! Viņš ir pārliecināts, ka tajā nav pietiekami daudz degsmes un revolucionāra gara un vēlas to padarīt nedaudz nopietnāku, kā to pieprasa jaunā valdība. Bet paradokss, jo vairāk korekcijas redaktors veic, jo luga kļūst arvien jautrāka un smieklīgāka! Laiks iet – nepielūdzami tuvojas pirmizrādes diena, bet vēl arvien nav saņemta atļauja lugas iestudēšanai! Kādus aktiermākslas trikus izmantos autors, lai virzītu savu gara darbu? Kā izkļūs no sarežģītās situācijas un ko viņš izdomās, lai auditorija ieraudzītu viņa lugu un pirmizrāde tomēr notiktu? Par pārsteigumu skatītājiem teātra pasaulei nav robežu un tās fantāzijai arī! To visu Jūs redzēsiet izrādē, kurā būs daudz interesantu skatuvisku atradumu, komisku brīžu, kā arī absurds, ekscentrika un pat cirks! Luga ir pilna ar spilgtām aktieru pārvērtībām, ka pat dažreiz viņi aizmirst par realitāti un pārvēršas par pašu rakstītās lugas varoņiem un vairs nevar saprast, kas ir kas! Un viņi to dara tik dedzīgi, ar smalku humoru un ironiju, ka jum kopā ar viņiem būs jautri, skumji, smieklīgi, un jūs uzzināsiet, ko tad viņi patiesībā vēlas! Šādu komēdiju proletāriskā skatuve vēl nebūs redzējusi!

Pasākuma valoda: krievu.

Biļešu cena: no 12.00 EUR līdz 20.00 EUR.

Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv vai Ludzas Tautas nama kasē pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 16:00 līdz 18:00. 

coloring.cool