LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Mostly cloudy
14°C
 
A A A

KIDS WONDERLAND-aktīvās atpūtas festivāls bērniem un ģimenēm

19.maijā no plkst. 11.00 Ludzas pilsētas estrādē notiks aktīvas atpūtas festivāls bērniem un ģimenēm. “KIDS WONDERLAND”.

Kids Wonderland ir, iespējams, viens no taviem šīs vasaras brīvdienu atpūtas galamērķiem, uz kurieni doties kopā ar visu ģimeni. Jautras un interesantas aktivitātes, visas dienas garumā, visām vecuma grupām. Bērni būs sajūsmā!

Pasākuma galvenais notikums ir ģimeņu stafetes, jeb saliedēšanās aktivitātes, kurās drīkst piedalīties visi ģimenes locekļi. Ģimenes sacentīsies par “Sportiskākās ģimenes” titulu pilsētā – būs jāsacenšas gan individuāli, gan visai ģimenei kopā, dažādās šķēršļu, talantu un atjautības jomās.

Bet pašas sacensības nav galvenais, svarīgi ir kopā pavadītais laiks ar ģimeni. Bērni visas dienas garumā varēs atpūsties neskaitāmās piepūšamajās atrakcijās, vai ballēties putu un burbuļu diskotēkās. Lāzertags arī būs, bērni šo moderno izklaidi īpaši novērtēs.

Īpaši aicinam arī uz dīdžeja apmācību kursu ballīšu zonā, iepazīstot mūsdienu tehnoloģijas un Yamaha mūzikas skolas ievadkursu*. Yamaha’s dalība paredzēta tikai atsevišķās pilsētās, kurās ir skola.

Toties māmiņas varēs piedalīties labdarības andelē un baudīt nesteidzīgu atpūtu “HAPPY” māmiņu teltī, kur bērniem paredzēts rotaļu laukums un interesantas radošās aktivitātes un balvas no atbalstītājiem. Labdarības andele – atnes divas vairs nevajadzīgas Jūsu bērnu mantiņas un vienu sev vajadzīgo paņem vietā. Pārējās mantiņas nonāk vietājā/tuvākajā bērnu namā. Ziedo vienkārši tāpat, vai samaini.

Un visbeidzot, vīriem būs sava Airsoft šautuve sadarbībā ar “MilitaryShop”. Pistoles un automāti, visu būs pieejams aplūkot un pat izmēģināt roku šaušanā.

Vīru teltī paredzēts arī alus bārs un ēdināšana. Kā arī, turpat netālu, lāzertaga poligons ar škēršļiem un citām vīru aktivitātēm.

Piedalies lielajā ģimeņu STAFETĒ vai atpūties, un izbaudi pasākumu atmosfēru visas dienas garumā. Būs pieejama ēdināšana, kā arī bērniem būs iespēja nopirkt cukurvati, popkornu un saldējumu.

Pasākums tiks atklāts ar goda gājienu 12:00. Tāpēc droši “Ģimeņu stafetēs” ierodamies vienas krāsas krekliņos, vai ar citu, Jūsu ģimenes atpazīšanas atribūtiku. Balvu fonds no mūsu atbalstītājiem 300 Eur vērtībā. Ar dalības nolikumu un reģistrāciju stafetēm var iepazīties mūsu mājaslapā www.kidswonderland.lv

Bērnu biļetēm līdz 13.maijam atlaide -50% ! Kā arī daudzbērnu ģimenēm īpaša cena. Biļetes pērc internetā www.ticketpoint.lv un pasākuma dienā uz vietas.

Jubilāriem ieeja bez maksas.

Sponsori:

Zīmols “Happy”, mantas vīriem “Militaryshop.lv un Airsoftlatvia.lv”, kokmateriāli “Rino Grupa”, izklaides parks “Ab park”, akciju sabiedrība “Aldaris”, peintbola parks “Pif Paf”, bāze pasākumu nomas tehnikai, precēm un pakalpojumiem “Stage Fiesta”

Biļetes, vairāk info un pieteikšanās ĢIMEŅU STAFETEI mūsu mājaslapā:

www.kidswonderland.lv

Skatīt mazāk

coloring.cool