LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 30. septembris
Menarda, Elma, Elna
Ludza
Mostly sunny
8°C
 
A A A

Autoamatieru treniņbraucieni Makašānu autokrosa trasē

02. februārī Makašānu autokrosa trasē (J.Soikāna ielā 45 un J.Soikāna ielā 47, Ludzā) notiks autoamatieru treniņbraucieni.

Plkst. 9.00 – 10.00 – tehniskā komisija

Plkst. 10.00 – 14.00 – treniņizbraucieni

Treniņbraucieni tiek organizēti 3 klašu automobiļiem:

  • vieglās automašīnas ar priekšējo riteņu piedziņu
  • vieglās automašīnas ar aizmugurējo riteņu piedziņu
  • automašīnas ar pilnu piedziņu un citas.

Sacensībās var piedalīties ikviens, reģistrējoties sacensību dienā. Detalizētāka informācija ir pieejama šajā dokumentā: Nolikums

Pasākumu organizē Ludzas novada pašvaldības un Sporta klubs “Latgols”.

Informējam, ka pasākuma laikā nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – Ludzas novada pašvaldību klātienē, Ludzā, Raiņa 16; zvanot 22331383 vai rakstot [email protected].